HOME

WELCOME TO

ARA. VJETER Resort

"ARA E VJETER" e gjyshit tashme eshte trashigimia me e bukur e Velipojes.
E ndertuar prej 2 vitesh si nje prej atraksioneve me te vecanta si resort i kompletuar.
Ara e vjeter me 12 shtepiza me nje stil antik shqiptar ku disa jane te bera ne dru.
Secila shtepize e kompletuar madje dhe me sherbim ne dhome.
Per te gjithe ata qe e duan sportin "ARA E VJETER " ofron dhe fushen e volejbollit.
Resorti nuk do te quhej i kompletura pa restorantin qe ofron shijen e vertet te gatimeve shqiptare. Por nje tjeter surprize e rezervuar eshte pishina e gjendur ne mes te resortit.

Screenshot_4

SHTEPIZAT E “ARA E VJETER” I arreduar deri ne detaje ne traditen e vjeter shkodrane,me gure e mobilje druri. Krevate te rehtashem per te gjithe familjen apo dhe qofte nese keni dashur te vini vetem. Secila shtepize ka tualete dhe mund te keni aksese ne internet.

Screenshot_2

Gatimet me te mira shqiptare dhe me menu te pasur.

Çfarë Ofron?

Pishine

“Ara e Vjeter” Resort ju ofron pishina per te rritur dhe femije.

Sherbim i Dhomes

Ne ofrojmë shërbim ditor të dhomës, mjafton që të kërkoni dhe dhoma juaj do të shkëlqejë për ju.

Parking

Ne ofrojmë parking për automjetet tuaja.

Aktivitete

Aktivitete zbavitese per secilen grupmoshe: Koncerte, Evente, Animacion, Lojra, Sporte.

Wi-Fi

Në ambjentet e jashtme ne ofrojmë shërbimin e WIFI për klientët tanë.

Park Lojerash

Ne kemi menduar për te gjithë, pjesë e së cilës janë edhe fëmijët që mund të zbaviten ne parkun tonë të lojërave.

VILUNI BEACH

"VILUNI BEACH" eshte nje prej lokaleve me te famshem qe e nje "krejt Velipoja".
Per te gjithe qe zgjedhin plazhin me te mire dhe te vizituar te Adriatikut “Velipoja”, “Viluni Beach” esht vendi i vetem qe i ofron te gjitha, barin ,restorantin ,pijet freskuse dhe mbi te gjitha valet e detit nen kembet tuaja.
Tek ne mund te provoni nje game te gjere cokatil-esh dhe pije te ndryshe freskuse.
Sintetizuar me mjeshtëri gatimet tradiconale shkodrane me gatime te fresketa detit .
Ne "Viluni Beach" do keni mundesine qe gjate gjithe veres te argetoheni nen muziken live te kengetare dhe personazhe te njohur te estrades shqiptare.

Pamjet mahnitese te 'Ara. Vjeter Resort' & 'Viluni Beach'

BENI REZERVIMIN TUAJ PER DHOMA APO EVENTE


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial